Traett2311go Traett2311go Mathematics Answered 2. Stuff Mart sells ice cream toppings in two different packages. Package one has eight blueberry and three strawberry toppings for $22. Package two has four blueberry and seven strawberry toppings for $22. Find the cost of each topping