Answer :
Answer:
Depends how much each box costs
Step-by-step explanation:
Anyways just divide 26 by the cost of the boxes
Ex: The boxes cost 2$
26/2=13
So 13 boxes if they cost two dollars
Answer:
Depends how much each box costs
Step-by-step explanation:
Anyways just divide 26 by the cost of the boxes
Ex: The boxes cost 2$
26/2=13
So 13 boxes if they cost two dollars