Donnxyruzgo Donnxyruzgo English Answered 3. Again at Co-op goat mozzarella is priced at $8.99 for 200 g. What is the unit price per gram? (answer with the entire unit rate - $0.000 / g rounded to the nearest thousandth leaving spaces as indicated in the example here.)