Sydneyrucker2027go Sydneyrucker2027go Mathematics Answered Lillian bought snacks for her team's practice. She bought a bag of apples for $2.36 and a 4-pack of juice bottles. The total cost before tax was $6.48. How much was each bottle of juice?