You are on your way to Thanksgiving Dinner. Uncle Joe forgot to pick up Cool Whip for his famous pumpkin pie. You gladly help out since you planned to stop for gas by the grocery store anyway. You get to the store and realize your wallet is at home. Luckily, you find a crumpled $20 bill in your jacket! If the cool whip is $2.19 per tub, and gas is $3.55 per gallon, how many gallons of gas can you buy and still afford the Whip Cream?