Answer :
Answer:
store a
Step-by-step explanation:
at store a you can get 10 apples for 8$
Answer:
Store A
Step-by-step explanation:
In store B 10 apples are $20, you can buy 5 apples for $3.99 so if you buy 10 apples from store A the total will only be $8