Go Teaching
👤
Lilboy00007go
Lilboy00007go
Mathematics
Answered
SECOND TIME POSTING THIS CAN SOMEONE PLS HELP ME
Answer :
22mcgkhyp4ufocgo
22mcgkhyp4ufocgo
Store A because if you divide 10.50 by 3 you’ll get 3.50 and that’s the amount for 1 bag of hot Cheetos, so it cost less to get 1 back at store A then at store B
Answer Link
VIEW ALL ANSWERS ( 76+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Teaching: Other Questions
Is There Anything I Can Do To Help You Bro?
Help Me Plssssssssssssssssssss
Someone Please Help Me!!
Images By Alexei Glushkov And Dbachmann Using Five Or More Complete Sentences, Describe The Distribution Of The Populations Of Europe And Russia. What Do These
Gina Owns A Home In Atlanta. Every Year, She Pays (5 Points) A) Personal Property Tax B) Corporate Income Tax C) Marginal Tax D) Sales Tax
How Could I Build Device That Converts The Blowing Of Wind Into A Form Of Energy A Car Could Use?
What Is The Name Of The Last Ghost That Visits Scrooge In A Christmas Carol
The Ratio Of Girls To Boys Is 5:3 In A Class. If There Are 15 Girls In The Class, What Is The Class Size? What Is The Unit Ratio?
Can A Disabled Person Be The Abuser? Or Is It The So Called Victim Just A Willing Participant?
Morgan Bought Candy For $.95, An Eraser For $.15, And 2 Pencils For $.40 Each. (a) How Much Did The Pencils Cost? (b) How Much Did She Spend In All? (c) How Muc
These Diverticula Are Lined With Transitional Cell Epithelium.
Which Idea Propels The Insatiable Belief That We Need What We Do Not Have. The Void This Seeks To Fill Can Never Be Fulfilled Adequately?