👤

The natural market sells an 8-ounce package of walnuts for $5.18. They also sell bulk walnuts for $10.72 per pound. Which is the better buy? The 8 ounce package of walnuts is the best price. The bulk walnuts are the best price. PLS ANSWER ASAP!! plzzzz? UnU Thanks!

~Lesbean/Pansexual​