Lanithealiengo Lanithealiengo Mathematics Answered Can yiu ANSWER ALL OF THEESE QUESTIONS :1.Its cost $10.00 for 20 oranges. Is $2.00 per orange accurate? 2.Find the unit rate for 5 cans of chicken soup that cost a total of $2.00.