Answer :
Answer:
40 dollars for the uniform
it costed 48 dollars for 4 months
Step-by-step explanation:
12*4=48
88-48=40
ask in comments for any other questions
no money, just brainilst please:)
HOPE THIS HELPS! :D
Answer:
40 dollars for the uniform
it costed 48 dollars for 4 months
Step-by-step explanation:
12*4=48
88-48=40
ask in comments for any other questions
no money, just brainilst please:)
HOPE THIS HELPS! :D