KILLUA24681012go KILLUA24681012go Mathematics Answered price club sells a 12 ounce box of crackers for 2.59 and shop mart sells 1 1/2 pound box of crackers for 4.68. the unit price at price club is _____? per ounce, and the unit at shop mart is ___? per ounce?PLZ HELPPP!!!!! LOT OF POINTSSSS