Answer :
Answer:
$54.99/person
Step-by-step explanation:
Divide '26 persons' into the total cost $1,429.74: we get $54.99/person.
Answer:
$54.99/person
Step-by-step explanation:
Divide '26 persons' into the total cost $1,429.74: we get $54.99/person.