Answer :
Answer:
.35
Step-by-step explanation:
Im not sure if this is the whole question but each bagel cost.35 cents
1.75/5=.35
Answer:
.35
Step-by-step explanation:
Im not sure if this is the whole question but each bagel cost.35 cents
1.75/5=.35