👤

Answer :

Answer:21.87

Step-by-step explanation:

196.83 divided by 9

Answer:

They each cost $21.87

Step-by-step explanation:

If each hose costs the same you can just divide the total (196.83) by the number of hoses (9) to get 21.87.

Go Teaching: Other Questions