Answer :
C You want to take $0.85 and multiply it by 3 for the 3 peaches and you get $2.55 then you do $3.50-2.55= $0.95
Answer:
D. $2.65
Step-by-step explanation:
0.85 x 3 = 2.55
The orange cost 10 cents.