👤

1. You can buy six cans of root beer for $2.50. How many cans of root beer
can you buy for $10? What proportions will work to solve this problem?

1 You Can Buy Six Cans Of Root Beer For 250 How Many Cans Of Root Beer Can You Buy For 10 What Proportions Will Work To Solve This Problem class=