201125579go 201125579go Mathematics Answered Thelma and Louise ordered take-out from Belle Taco. Thelma ordered 2 tacos and 1 burrito and paid $3.79. Louise ordered 2 burritos and 1 taco and paid $4.58. Find the cost for 1 of each of these items. One taco costs $( ) and one burrito costs $( )