👤

Answer :

Answer:

Each combo costed $4.95

Step-by-step explanation:

To solve, simply divide 103.95 by 21, and then put a dollar sign. (Most teachers would count no dollar sign as incorrect/points off, so don't forget it!)

103.95 ÷ 21 = 4.95 → $4.95

Hope this helps!