👤

Answer :

Answer:

4 markers will cost 5.245

Step-by-step explanation:

6.55 divided by 5 =  1.31

1.31 x 4 = 5.24

Divide 6.55 by 5 Then mulitpy by 4

Go Teaching: Other Questions