👤

Answer :

Answer:

2.6 pounds

Step-by-step explanation:

$6.24 (total amount spent) / $2.40 (price per pound) = 2.6 pound purchased

I hope this helps :)

Answer:

HOLA

Step-by-step explanation:

This is what it feels like when you wrote "Hola" on my questions

Go Teaching: Other Questions