Answer :
Answer:
No
Step-by-step explanation:
You could eat a lot or a little it would still cost $13.95 a person. The price is not proportional to the amount of food that one eats
Answer:
No
Step-by-step explanation:
You could eat a lot or a little it would still cost $13.95 a person. The price is not proportional to the amount of food that one eats