👤

Answer :

Answer:

  • ≈$2.33
  • $2.50
  • $2.25
  • 24 cupcakes/$54

Step-by-step explanation:

Answer:

$2.33

$2.50

$2.25

24 cupcakes/$54

Step-by-step explanation: