Carolinastajicgo Carolinastajicgo Mathematics Answered Select all the problems that can be solved by finding 4 x 5. A- Harold had 5 quarters. He used 4 quarters to buy a pen. How many quarters does Harold have left? B -Alice put 4 quarters in each of 5 stacks. How many quarters did Alice have? C -Kim bought 4 notebooks for a total of $5. How much did each notebook cost? D- Kurt bought 4 books for $5 each. How much did he pay for all of the books? E- Jen made 5 necklaces. She put 4 beads on each necklace. How many beads did she use in all? F- Matthew scored 5 baskets in his first basketball game. He scored 4 baskets in his next game. How many baskets did Matthew score in these two games?