Singletonarliciago Singletonarliciago Mathematics Answered A box of 6 mini muffins costs $2.34. Which are equivalent prices? Select the three that apply. A. $0.39 per muffin B. $1.40 for 4 muffins C. $3.12 for 8 muffins D. $3.09 for 10 muffins E. $7.80 for 20 muffins