Answer :
Answer:
price = 7.76/4 * 13
Step-by-step explanation:
Divide $7.76 by 4 to find the price of one glue stick.
Then multiply that by 13.
price = 7.76/4 * 13
Answer:
price = 7.76/4 * 13
Step-by-step explanation:
Divide $7.76 by 4 to find the price of one glue stick.
Then multiply that by 13.
price = 7.76/4 * 13