Answer :
Answer:
About $17.8
Step-by-step explanation:
-Each peach costs less than a dollar.
-The answer cannot be more than $20
-6.20/7=17.8
Answer:
About $17.8
Step-by-step explanation:
-Each peach costs less than a dollar.
-The answer cannot be more than $20
-6.20/7=17.8