Answer:
$1,585.70
Step-by-step explanation:
15% of $2,200 = $330
7.65% of $2,200 = $168.3
3% of $2,200 = $66
$330 + $168.3 + $66 = $564.3
$564.3 + $50 (healthcare cost) = $6.14.3
$2,200 $614.3 = $1585.70