👤

GUYS PLEASE HELP ME OMG EVERYONE KEEPS SKIPPING:(((
please i need to finish!!
TYSM TO WHOEVER HELPED!

9. John bought a case of 12 boxes of Macaroni and Cheese for $11.99. When he got home, he noticed that the same case of Macaroni and Cheese was on sale at a different location for $10.49. How much would he have saved per box of Macaroni had he purchased it at the other location? Show work.