👤

If the supplies on shelf A are normally $7 each and the supplies on shelf B are normally $6 each, how much will you save on each package plan from part a? Buying the first package will save $ and buying the second package will save $​

Answer :

Pretty sure you’ll save 1 dollar for b and and lose one dollar for a

Go Teaching: Other Questions