Answer :
Answer:
the plan costs $360+48= $408 compare two prices since I dont know the other price
Step-by-step explanation:
12x30+48=?
Answer:
the plan costs $360+48= $408 compare two prices since I dont know the other price
Step-by-step explanation:
12x30+48=?