Answer :
$25 per lawn and 4 lawns per day makes it out to be
$25 x 4 per day = $100 per day
$25 x 4 per day = $100 per day
Answer:
Step-by-step explanation:
=100
25 Day 1
25 Day 2
25 Day 3
25 Day 4
=100