Answer :
Answer:
$17.22 was spent on a pass and $8.94 on lunch for each student and that implies a total of $26.16 was spent on each student
Step-by-step explanation:
Answer:
$17.22 was spent on a pass and $8.94 on lunch for each student and that implies a total of $26.16 was spent on each student
Step-by-step explanation: