Answer :
Answer: Is the question to find unit price, if it is, the answer is $16.77. Divide 200/12 to get the unit price. Hope this helps and good luck to having a bright future ☀️
Step-by-step explanation:
Answer: Is the question to find unit price, if it is, the answer is $16.77. Divide 200/12 to get the unit price. Hope this helps and good luck to having a bright future ☀️
Step-by-step explanation: